Followers
    No records found to display.
Editors

    No editor.

Hepsi Biography

Eren BAKICI

1984 te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi.Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra da Urdang Dance Academy de ve Budapeşte Dans okulundaeğitim aldı. Dans grubu ; Dans ; ile çin'de ülkemizi temsil etti. Reklam jingleları seslendirdi. Britney Spears ve Michel Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selatin Kara yla bir aylık workshop çalışması yaptı.Yıldızların altında müzikalinde sahne aldı.


Cemre KEMER

1985 te İstanbul'da doğdu. Mİmar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretimin ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle leri seslendirdi. özel şan ve piyano dersleri aldı.


Yasemin YüRüK

1986 da İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde Klasik Bale eğitimini sürdürüyor. ATATüRK Kültür Merkezi çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda üç yıl boyunca rol aldı. özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle leri seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı.


Gülçin ERGüL

1985 te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümde o ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi çocuk ve Gençlik Balesi nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı.Reklam jingle larıseslendirdi. özel şan piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. ATATüRK Kültür Merkezi çocuk Korusunda yer aldı.


Submitted by : Diego
Source : -
Hepsi Hepsi
Followers
    No records found to display.
Editors

    No editor.

Artist List

Hiçbir sanatçıyı takip etmiyorsunuz.


Lyrics List