Alper Gür 
 
03/12/1980 İstanbul doğumlu Ortaokul ve liseyi Tercüman kolejinde tamamladı, çeşitli kurslar ve özel hocalardan müzik eğitimi aldı. Liseden sonra Müjdat Gezen sanat merkezinde müzik eğitimine başladı, halen devam ediyor. Grupta klavye ve akordeon çalıyor. Hobileri: seyahat etmek, bisiklete binmek, sinema ve tiyatroya gitmek. 

Alper, yemek yemeyi çok seviyor. Grubun en tonton elemanı. Cevat ve Can ondan daha çok yiyor gibi görünseler de Alper kiloları alan taraf oluyor. Ama o da, hayranları da bu durumdan oldukça memnun. Alper müzikle ilgilenmeseydi büyük bir ihtimalle makine mühendisi olacaktı. Daha önceki hayatında da galiba kamyon şoförüydü. smiley


Can çelebi 

 
16/03/1981 İstanbul doğumlu 50.Yıl Tahran Lisesinden mezun Marmara üniversitesi müzik öğretmenliği bölümünde okuyor. Grupta klasik gitar çalıyor. Hobileri: müzik dinlemek, tatil yapmak. 

Can grubun en sessiz üyesi ama özellikle uykusuzken onu susturmak imkansız. Gitara aşık. Beste yaparken ya da gitar çalışırken gitara sarılarak uyuya kaldığı çok olmuş. Müzikte öğrenmenin sınır olmadığını düşünüyor. Can müzisyen olmasaydı yine müzisyen olurdu. Belki İşletme Fakültesi'ne giderdi ama yine gitar çalacaktı. 


Cevat öztürk 

 
25/11/1980 İstanbul doğumlu 50.Yıl Tahran Lisesinden sonra Güneş Koleji'nde öğrenimini tamamladı. üniversiteye hazırlanıyor. Grupta akustik gitar çalıyor. Hobileri: spor yapmak, uyumak, yüzmek. 
 
Cevat, grubun en hiperaktif elemanı. Yerinde duramıyor. Müziğe aşık ve dans etmeye bayılıyor. Grup elemanları için en zor şey Cevat'ı uyurken uyandırmak. Hatta bir keresinde Ankara'da TRT için bir programa hazırlanırken Cevat'ı uyandıramayınca otel odasının kapısını zorla açmak zorunda kalmışlar. Bu arada Cevat konservatuarın yanı sıra Tıp Fakültesi'ni kazanıp Jinekolog olmak istiyor. Eeee.. ne de olsa okumanın sonu yok.

Submitted By : Diego
Views : 3465

İçerisinde reklam barındırmayan en rahat şarkı sözü sitesi !

© 2021 Müzik Defterim

Top