Followers
    No records found to display.
Editors

    No editor.

Elif Turan Biography
Ortaokulda piyano ve şan eğitimi almaya başladı.
İzmir Güzel Sanatlar müzik bölümünü kazandı. Dört senelik keman, piyano ve şan eğitimini bölüm birincisi olarak tamamladı.
Ardından İzmir 9 Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünü birincilikle kazandı. Aynı sene İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik (Performance Major) bölümünü tam burslu olarak kazandı.

Nükhet Ruacan, Yıldız İbrahimova ve Randy Esen’le vokal, Ali Perret ve Selen Gülün’le piyano ve armoni çalışmaları yaptı. Donovan Mixon, Ricky Ford, İmer Demirer, Cengiz Baysal, Can Kozlu ve Onur Türkmen’le de ensemble çalışmaları yaptı.

5. Afyon Caz Festivali, 4.Eskişehir Caz Müzisyenleri Festivali, 12. İstanbul Caz Festival’inde; ayrıca Sabancı Üniversitesi, Nardis ve Jazz Cafe’de konserler verdi. Birçok radyo ve televizyon jingle’larında söyledi. Hayat Regency, Dedeman, Bodrum Karia Princess, Marin Princess ve en son İstanbul Sürmeli olmak üzere birçok otelde çalıştı.
Ayrıca bir sene boyunca Sabancı Üniversites, Müzikus’ta şan dersleri verdi. Konserlerine ve müzik çalışmalarına devam etmektedir.

Submitted by : Diego
Source : -
Elif Turan Elif Turan
Followers
    No records found to display.
Editors

    No editor.

Artist List

Hiçbir sanatçıyı takip etmiyorsunuz.


Lyrics List